Upozornenia na nebezpečenstvo na ceste

Upozornenia na nebezpečenstvo na ceste

Jazdite bezpečne

Vďaka službe Road Safety Alerts získate informácie o nebezpečných zónach na vašej trase v reálnom čase. Vysokokvalitná služba pre vynikajúcu spoľahlivosť.

Krajiny, na ktoré sa tieto služby vzťahujú, sú uvedené vo všeobecných podmienkach predaja a používania, kliknite sem.

Cena
Upozornenia na nebezpečenstvo na ceste
Vaša bezpečnosť na prvom mieste

Vďaka zabudovanej službe Road Safety Alerts sú informácie potvrdené komunitou používateľov v reálnom čase. Vďaka vizuálnym a zvukovým výstrahám vás služba vopred upozorní, aby sa vaša rýchlosť a štýl jazdy mohli zodpovedajúcim spôsobom prispôsobiť a zaistiť bezpečnosť pre vás a vašich cestujúcich.

O službe

Spoľahlivá prevencia

Služba Road Safety Alerts zaručuje spoľahlivosť. Vďaka komunite rovnako zmýšľajúcich používateľov z vyše 30 krajín na celom svete je každé upozornenie presné a k dispozícii v reálnom čase. Varovania môžete tiež zdieľať.

Uznávaná odbornosť

Služba Road Safety Alerts je vždy vo vašom zornom poli, čo znamená, že vďaka digitálnemu dotykovému displeju nemusia vaše oči opustiť cestu. Navyše veľký farebný dotykový displej poskytuje optimálnu vizuálnu spätnú väzbu.

Právne vyhovujúce

V závislosti na krajine a platných predpisoch a nariadeniach vás upozornia varovania týkajúce sa rýchlomerov a nebezpečných zón o presnej polohe pevných a mobilných radarov (rýchlosť, semafory, značky pre zastavenie) a upozornia vás pri vstupe do zóny, ktorá je havarijné miesto.    

Aktivácia služby

Ako aktivovať službu

Po prihlásení do svojho účtu sa môžete prihlásiť na odber tejto služby okamžite podľa postupu registrácie v hornej časti tejto stránky. Ak ešte nemáte účet, môžete si ho jednoducho vytvoriť.

Ako používať službu

Po aktivácii môžete službu využívať prostredníctvom navigačného systému vo vašom Opel.