e-Routes

e-Routes

VÁŠ ELEKTRICKÝ SPRIEVODCA PRE BEZSTAROSTNÉ CESTOVANIE

Plánovanie výletu je začiatkom vzrušujúceho dobrodružstva a ak šoférujete elektrické vozidlo, zaslúžite si ho viesť bez starostí. Nenechajte sa rušiť obavami o to, koľko kilometrov prejdete na jedno nabitie: už teraz objavte e-ROUTES by Free2move Charge, novú mobilnú aplikáciu vytvorenú pre vás spoločnosťou Opel, ktorá obohatí vaše jazdné skúsenosti.

Mobilná aplikácia e-ROUTES je váš elektrický spolujazdec a bude vás navigovať k cieľu, odporúčať vám najlepšie nabíjacie stanice a poskytovať vám aktualizácie úrovne batérie v reálnom čase.

Zabudnite na obavy z dojazdu a jednoducho si užite svoje cesty, aj keď vaše vozidlo nemá zabudovaný navigačný systém: poznajte vašu odhadovanú nabitie pri príchode a buďte informovaní o dostupnosti nabíjacích staníc. A s e-ROUTES dostávate vždy najlepšie návody na trasu, s informáciami o aktuálnej premávke, upozorneniami na najbližšie rýchlostné radary a hlasovým sprievodcom.

Začnite svoju ďalšiu elektrickú cestu s aplikáciou e-ROUTES a navigáciou Opel.

Cena
E-ROUTES
YOUR ELECTRIC CO-PILOT

e-ROUTES je navrhnutý pre bezstarostné cesty: naša nová aplikácia je vaším dôveryhodným navigačným sprievodcom pri plánovaní každej cesty a počas jazdy s vaším elektrickým vozidlom Opel.

Predtým, ako začnete svoju ďalšiu cestu, skontrolujte si v aplikácii e-ROUTES vaše odhadované nabitie pri príchode a vyhľadajte najlepšie hodnotené nabíjacie stanice počas trasy, stačí niekoľko kliknutí.

Všetky parametre vášho vozidla sú zdieľané s aplikáciou e-ROUTES vďaka dynamickým aktualizáciám údajov od Opel: preto vám e-ROUTES poskytuje najpresnejšie odporúčania na zastavenie, nabíjanie a zmenu trasy. Počas cesty vám aplikácia poskytuje najlepšie riešenia, ako dosiahnuť váš cieľ, vyhýbať sa premávke s našimi odporúčaniami v reálnom čase a úroveň batérie. A ak sa zmenia podmienky premávky, e-ROUTES prepočíta plán nabitia, aby vám poskytol najlepšie indikácie.

Urobte svoje cesty príjemnejšie s našou novou službou Opel.

ALL ABOUT THE SERVICE

e-ROUTES by Free2move Charge je unikátna aplikácia pre navigáciu elektrických vozidiel. Aj keď vaše vozidlo nie je vybavené zabudovanou navigáciou, vďaka našej novej aplikácii môžete využívať výhody od Opel pre vaše elektrické cesty: naša aplikácia odhaduje a kontroluje úrovne nabitia počas cesty a vyhľadáva najlepšie nabíjacie stanice počas trasy.

e-ROUTES tiež navrhuje optimálny čas nabíjania pre každú zastávku: pri plánovaní cesty a keď sa približujete k nabíjacej stanici, uvidíte v aplikácii najlepšie odporúčania pre optimálnu úroveň nabitia.

Nemrhajte časom na čakanie na voľnú zásuvku: e-ROUTES vám oznámi, koľko nabíjacích zásuviek je k dispozícii na nasledujúcich staniciach, aby ste si mohli vybrať tú najlepšiu zastávku!

Jednoducho pripojte svoj smartfón k multimediálnemu systému vďaka zrkadleniu obrazovky Opel a získajte maximálny komfort: zobrazte si odporúčania aplikácie na obrazovke multimédiálneho systému vášho vozidla, nasledujte odporúčania a dosiahnite každý cieľ v úplnom pokoji.

SERVICE ACTIVATION

Plne si užite svoje elektrické vozidlo s najnovšou službou OpelConnect navrhnutou pre vás!

Ako sa prihlásiť a stiahnuť e-ROUTES by Free2move Charge

1. Najprv musíte mať účet myOpel. Ak nemáte účet myOpel, jeho vytvorenie je rýchle a jednoduché priamo tu na webe alebo pomocou aplikácie myOpel. Na použitie tejto služby budete potrebovať aplikáciu MyOpel: otvorte aplikáciu alebo ju stiahnite cez Apple App Store alebo Google Play Store a potom sa prihláste.

Prístup k aplikácii MyOpel / Prístup na webe

2. V MyOpel prejdite do katalógu pripojených služieb a vyberte e-ROUTES z dostupných služieb. Vyberte e-ROUTES, prijmite podmienky a ochrana osobných údajov a potom sa prihláste k službe stlačením tlačidla "Prístup". Uistite sa, že ste dokončili proces asociovaný s vaším autom, aby ste mohli používať aplikáciu e-ROUTES. Ak ste to už urobili, prejdite na krok 4; Inak postupujte podľa ďalších krokov.

3. Aplikácia MyOpel vás požiada, aby ste nasledovali 3 asociačné kroky na pripojenie k vášmu autu (I – definujte svoje dôveryhodné telefónne číslo a overte ho; II – nastavte bezpečnostný kód; III – pripojte telefón k autu prostredníctvom Bluetooth).

Aktivácia tejto služby Opel môže trvať niekoľko hodín. V aplikácii uvidíte niektoré návrhy, ako zrýchliť tento proces, napríklad jazdiť krátku dobu; aktivácia bude rýchlejšia, ak budete jazdiť svoje auto v oblasti s silným signálom mobilného signálu.

4- Ak je prihlásenie úspešné, po prihlásení uvidíte, že prihlásenie do katalógu služieb MyOpel je „aktívne“. Aktivácia tejto služby Opel môže trvať niekoľko hodín. V aplikácii uvidíte niektoré návrhy, ako zrýchliť tento proces, napríklad jazdiť krátku dobu; aktivácia bude rýchlejšia, ak budete jazdiť svoje auto v oblasti s silným signálom mobilného signálu.

Stiahnite si:
Teraz, keď ste sa prihlásili, je čas stiahnuť si e-ROUTES by Free2move Charge, našu aplikáciu pre smartfón Opel dostupnú pre zariadenia Apple iOS a Android. E-ROUTES tiež používa zrkadlenie, aby poskytoval najlepšiu navigáciu v elektrických vozidlách Opel.

Stiahnuť z Apple Store

Stiahnuť z Google Play Store

Ako sa aplikácia otvorí, zadajte svoje používateľské meno MyOpel a prihláste sa. Ak ste úspešne dokončili všetky vyššie uvedené kroky a vaše vozidlo je oprávnené pre túto službu, aplikácia sa otvorí so všetkými svojimi funkciami.