e-Remote Control

e-Remote Control

Skontrolujte a spravujte svoje elektrické vozidlo na diaľku a v reálnom čase pomocou smartfónu. S MyOpel môžete kedykoľvek skontrolovať stav nabitia a dojazd svojho vozidla a ak ste pripojení k nabíjaciemu bodu, môžete dokonca ovládať nabíjanie aj vtedy, keď ste ďaleko. Aby sme zaistili pokoj vašej mysle, môžete byť upozornený, keď je batéria úplne nabitá alebo je nabíjanie prerušené.

Funkcia diaľkového predkondicionovania umožňuje pred začiatkom jazdy ohriať alebo ochladiť vozidlo na optimálnu teplotu.

Túto službu poskytuje Opel bezplatne počas celej životnosti vozidla.

V konkrétnych modeloch vozidiel môžete tiež zvoliť ukončenie nabíjania pri konkrétnej úrovni nabitia akumulátora, čo skráti čas nabíjania a môže zlepšiť výkon a životnosť batérie.

Cena
e-Remote Control
Verwalten des Ladestands

Poznajte stav nabitia vozidla

Na uvítacej stránke aplikácie MyOpel môžete vidieť zostávajúci dojazd svojho vozidla v reálnom čase. Môžete tiež skontrolovať, či ste zapojený a nabíjate, a zobraziť informáciu o druhu nabíjania (rýchle alebo štandardné).

Majte vozidlo pod kontrolou, aj na diaľku

Po pripojení Opel k nabíjaciemu bodu ovládajte nabíjanie pomocou smartfónu. Nabíjanie môžete spustiť, zastaviť alebo naprogramovať na určitý čas tak, aby vám vyhovovalo, čo vám umožní využívať akékoľvek tarify mimo špičku bez toho, aby ste museli ísť do svojho vozidla.  

Rovnako môžete sledovať rýchlosť nabíjania v reálnom čase a zostávajúci čas nabíjania.

V prípade akýchkoľvek neplánovaných prerušení vašej nabíjacej relácie vás môže upozorniť vaša aplikácia MyOpel. O úplnom nabití vozidla budete informovaní.

Innenraum-Temperatur vorab einstellen

Užite si optimálny komfort od okamihu, keď vstúpite do vozidla, bez ohľadu na vonkajšiu teplotu. Z vášho smartfónu predhrievajte alebo predchladzujte kabínu svojho vozidla prostredníctvom aplikácie MyOpel - či už ste pripojení alebo nie. Ak je vaše vozidlo pripojené, zostávajúci dosah a stav nabitia batérie sa nezníži.

Služba diaľkového ovládania e-Remote Control vám tiež dáva možnosť plánovať predbežné vyhrievanie/vychladenie tak, aby vyhovovali vášmu harmonogramu, čím vám zaistí, že za každých okolností využijete možnosti Peugeot naplno.

Aktivierung des Services

Ako službu aktivovať

Čaká na vás!

Služba diaľkového ovládania e-Remote Control je k dispozícii iba v aplikácii MyOpel.

 

Kde môžem využívať túto službu?

Službu e-Remote si môžete predplatiť v ktorejkoľvek krajine, kde je služba dostupná. Po aktivácii môžete službu využívať aj v ďalších geografických oblastiach. 

Krajiny, v ktorých je dostupné pokrytie službou e-Remote a zóny použitia služby sa nachádzajú tu.